قوانین و مقررات ناتیکس میزبان

به شرایط و قوانین ناتیکس میزبان خوش آمدید

قوانین استفاده از سرویس
بروزرسانی شده در یکشنبه - ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

1. ارسال انبوه ایمیل یا SPAM: سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود خواهد شد و پس از دریافت هزینه خسارت وارد شده سرویس فعال خواهد شد.

2. استفاده از بد افـزار: در صورت استفاده از هرگونه نرم افزار / بد افزار مانند: کرک، اسکن، فیشینگ، پورت اسکن و... صورت مشاهده یا گزارش سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات سرویس حذف خواهد شد، و هزینه پرداختی بازگشت داده نمی شود.

3. فعالیت در زمینه هک و امنیت: کلیه فعالیت ها در زمینه آموزش هک، کرک، امنیت و موارد خرابکـارانه بر روی سرور ها و میزبانی وب مجموعه ناتیکس میزبان ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، سرویس مشتری سریعا مسدود و کلیه اطلاعات سرویس حذف خواهد شد، و هزینه پرداختی بازگشت داده نمی شود.

4. اسکریپت های مخرب: استفاده ازهر گونه تورجان، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به مجموعه ناتیکس میزبان مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد، و هزینه پرداختی بازگشت داده نمی شود.

5. سایت های ضد اخلاقی، دینی و سیاسی: مجموعه ناتیکس میزبان از کلیه سایت های ضد اخلاقی یا مخالف ادیان الهی و همچنین سایت هایی که فعالیت سیاسی دارند ، پشتیبانی نکرده و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد، و هزینه بازگشت داده نمی شود.

6. فیلتـر شدن هاست: در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی دسترسی مشتری بدون هماهنگی مسدود شده و شرکت در خصوص نگهداری فایل ها و اطلاعات سرویس مشتری هیچ تضمینی نخواهد داشت.

7. فیلتـر شدن ســــرور: قبل از تحویل سرور مجازی در ناتیکس میزبان آی پی سرویس برسی شده و بدون هیچ گونه محدودیت فیلترینگ ارائه می شود، و در صورت فیلتر شدن توسط کاربر سرویس مورد نظر مسدود و خسارت وارد شده به صورت کامل دریافت خواهد شد، در صورت فیلتر شدن آی پی در دیتاسنتر هتـزنر با هزینه 35,000 تومان آی پی سرور تعویض می شود.

8. عدم رعایت حق کپی رایت: استفاده غیر قانونی از نرم افزار ها و اسکریپت های ایرانی و بین المللی که دارای حق کپی رایت می باشند به هر نحو بر روی سرویس های مجموعه ناتیکس میزبان قدغن می باشد و به محض مشاهده تخلف سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات سرویس حذف خواهد شد.

9. عبور از فیلترینگ در سرور ایران: استفاده از سرورهای مجازی ایران برای عبور از فیلترینگ جمهوری اسلامی مجاز نیست و در صورت مشاهده‌ (توسط دیتاسنتر) سرویس مسدود شده و هزینه پرداختی بازگشت داده نمی شود.

10. سررسید سرور مجازی ابـری هتـزنر: در صورت اتمام سررسید سرور مجازی هتزنر بالا فاصله سرویس لغو/حذف می گردید. قبل از رسید سرویس خود باید فاکتور خود را پرداخت نمایید تا این فرایند انجام نشود.


فعال سازی و تحویل سرویس

1. کلیه مشتریان موظف می باشند برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد لذا تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر مانند (عکس کارت ملی - شناسنامه - عکس کارت بانکی)، سرویس های مشتری از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.

2. هزینه کلیه سرویس هایی که به قیمت دلار مرتبط می باشند (مانند لایسنس ها، دامنه های بین المللی ، سرورهای خارج از کشور و…) به نرخ دلار روز محاسبه و صورت حساب مشتریان با توجه به این نرخ بروزرسانی خواهد شد.

3. کلیه سرویس های سرور مجازی پس از تایید پرداخت مشتری بصورت آنی فعال می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 3 روز کاری فعال سازی سرویس به عقب بیافتد.

4. کلیه خدمات کانفیگ وب سایت و سرور پس از تایید پرداخت مشتری 24 الی 48 ساعت زمان بر می باشد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 7 روز کاری فعال سازی سرویس به عقب بیافتد.

5. کلیه درخواست های ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی به ثبت کننده های ملی یا بین المللی ارسال خواهد شد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری ثبت و تحویل دامنه به تعویق بیافتد.

6. در صورتی که برای هر یک از سرویس های مشتریان تخلفی گزارش شود ، مشتری می پذیرد که مجموعه ناتیکس میزبان مجاز می باشد تا با ورود به سرویس مشتری اطلاعات و فایل های غیرمجاز را پاک سازی کند.

7. در صورتی که برای هر یک از سرویس های مشتریان تخلفی گزارش شود ، مشتری می پذیرد که مجموعه الوند نتورک مجاز می باشد تا با ورود به سرویس مشتری اطلاعات و فایل های غیرمجاز را پاک سازی کند.


پرداخت هزینه سرویس

1. کلیه فاکتورها 7 روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

2. در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب، سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد و 3 روز پس از سررسید سرویس حدف خواهد شد و اطلاعات آن قابل بازگردانی نمی باشد.

3. پس از سر رسید و مسدود شدن سرویس امکان ارائه بکاپ نمی باشیم و جهت دریافت بکاپ سرویس شما باید قبل از مسدود سرویس خود اقدام کنید و یا پس از پرداخت فاکتور سر رسید از سرویس خود بکاپ تهیه کنید.

4. شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

5. هر گونه اعتبار مالی در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، سرور مجازی و …) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی باشد و صرفا برای پرداخت های آینده در سیستم قابل استفاده می باشد.

6. قیمت های مندرج در سایت تا پایان دوره سرویس معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.


پشتیبان گیری اطلاعات

1. مجموعه ناتیکس میزبان فقط و فقط بر روی کلیه سرویس میزبانی اشتراکی وب به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کند و این نسخه ها بر روی سرورهای پشتیبان شرکت نگهداری می شود و هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سرویس های مشتریان ندارد.

2. در کلیه سرویس های سرور مجازی ایران، آلمان و... به دلیل حجیم بودن اطلاعات مشترکین، پشتیبان گیری از فایل ها بر عهده مشترک می باشد و در صورت بروز مشکل از سمت شرکت یا کاربر بر عهده مشترک می باشد.

3. در سرویس های هاست دانلود به دلیل حجیم بودن اطلاعات مشترکین، پشتیبان گیری از فایل ها بر عهده مشترک می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل مسئولیتی متوجه مجموعه ناتیکس میزبان نخواهد بود.


هزینه و لغو سرویس

1. کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از مجموعه ناتیکس میزبان نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط شرکت اطمینان حاصل کنند.در صورتی که به دلیل عدم ارسال سئوالات پیش از خرید توسط خریدار ، سرویس ارائه شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود.

2. در صورتی که کاربری در خواست لغو سرویس ارسال کرده و نمی خواهد سرویس خود راه لغو کند باید بلافاصله تیکت ارسال نماید تا درخواست لغو حذف شود و در صورت لغو شدن و حذف شدن سرویس مربوط به ما نمی باشد.

3. در صورتی که مشتری پس از کنسل کردن سرویس و تمام شدن مدت زمان سرویس بخواهد به سرویس خود دسترسی داشته باشد – در صورتی که سرویس او حذف نشده باشد – به ازای هر روز دسترسی به سرور مجازی ملزم به پرداخت مبلغ 50,000 تومان می باشد و در میزبانی وب 15,000 تومان می باشد.

4. امکان بازگشت وجه در سرور های ابری هتزنر میسر نمی باشد.

5. بازگشت وجه در سرویس های ( هاست سی پنل ایران و آلمان ) پس از ثبت سفارش 24 ساعت زمان درخواست بازگشت وجه بدون قید شرایط خواهید داشت.


قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش

1. کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از سیستم پشتیبانی ناتیکس میزبان ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و… برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.

2. زمان ارائه مشاوره فروش و پشتیبانی به صورت تلفنی توسط مجموعه ناتیکس میزبان از شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 22 و پشتبانی داخل تیکت وب سایت از شنبه تا پنج شنبه - 7 الی 24 می باشد.

3. کلیه اطلاعات مشتریان و سرویس ها نزد مجموعه ناتیکس میزبان محفوظ خواهد بود و ارائه هرگونه اطلاعات در این خصوص منوط به ارائه نامه از مراجع قضایی خواهد بود.

4. ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی شرکت مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

5. تکنسین ها و مدیران سرورهای مجموعه ناتیکس میزبان به صورت ۲۴ ساعت کلیه سرورها را مانیتورینگ کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل اقدام به رفع آن خواهند نمود.

6. کلیه مشتریان موظف می باشند در هنگام ارسال تیکت ، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نمایند در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.

7. مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری کنند.

8. مشتریان مجاز نمی باشند برای یک درخواست مشابه ، چند تیکت متفاوت باز کنند در غیر این صورت هیچ پاسخی دریافت نخواهد کرد و تیکت بدون پاسخ بسته می شود.

9. میانگین زمان پاسخ گویی به تیکت ها در ساعات اداری 1 ساعت و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل 3 ساعت می باشد.

10. انجام درخواست های برخی از کاربران ممکن است 1 روز الی 3 روز زمان بر می باشد! در صورتی که مشکل مربوط به ناتیکس میزبان باشد، تعداد روز های از دست رفته به سرویس کاربر اضافه خواهد شد؛ و در صورتی که مشکل از سوی کاربر باشد موظف هست منتظر انجام درخواست خود باشد!


رسیدگی به شکایات، اخطارها و تخلفات

1. زمانی که برای یکی از سرویس های مشتری از طرف دیتاسنتر، افراد حقیقی و یا حقوقی تخلفی گزارش شود مجموعه ناتیکس میزبان می تواند سرویس مشترک را بدون اخطار قبلی مسدود و به تخلف گزارش شده راسا رسیدگی کند.

2. حداکثر 24 ساعت بعد از زمان گزارش تخلف یا شکایت مشترک موظف می باشد که به تخلف مربوط رسیدگی و پاسخ خود را برای شرکت ارسال نمایید.

3. در صورت عدم رسیدگی و یا پاسخ گویی مشترک ظرف زمان تعیین شده شرکت می تواند سرویس مشترک را لغو نماید و تعهدی در خصوص بک آپ اطلاعات مشتری ندارد.

4. در صورتی که شکایت طرح شده از مشتری ، خسارتی برای شرکت ایجاد نماید مشتری موظف به جبران کلیه خسارت های مادی و معنوی وارد شده می باشد.

5. در صورت تکرار تخلف از طرف مشتری ، مجموعه ناتیکس میزبان می تواند مشتری متخلف را به دلیل عدم توجه و رسیدگی به امور سرویس خود ، جریمه و یا اخراج نماید.

7. مجموعه ناتیکس میزبان تنها نسبت به عملکرد خود در چارچوب قوانین و مقررات سرویس دهی شرکت به مراجع قانونی پاسخ گو خواهد بود و عملکرد یا سرویس دهی دیگر سرویس دهندگان به هیچ عنوان به مجموعه ناتیکس میزبان مرتبط نخواهد بود.

8. در صورتی که سرویسی از دسترس خارج شده باشد و مشکل از سوی دیتاسنتر باشد جهت رفع مشکل حداقل 1 روز و حداکثر 7 روز مان بر می باشد و شکایتی در این مورد ثبت شود پاسخ گو نخواهیم بود.

9. مشتری می پذیرد که در مسائلی كه در بخش قوانین و مقررات سرویس دهی ذکر شده است به هیچ عنوان شکایتی را به مراجع قانونی ارائه نکند و در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا جبران کننده کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی ناشی رسیدگی به پرونده تشکیل شده باشد.


رفع مسئولیت و توهین به مسئولین شرکت

1. هر گونه توهین به سرویس ها ، مسئولین و کارمندان مجموعه ناتیکس میزبان از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

2. مجموعه ناتیکس میزبان هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های شرکت اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و … ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.

3. در صورتی که سرور مجازی های خارج از کشور به هر دلیلی که مربوط به ناتیکس میزبان نباشد فیلتر و یا تحریم کشوری شود مربوط به ناتیکس میزبان نمی باشد و هزینه ای در این مورد بازگشت داده نمی شود.

4. سرویس های مجموعه ناتیکس میزبان به همان شکلی هستند ،که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه داده نمی شود و شرکت هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

5. مجموعه ناتیکس میزبان می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی شرکت قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد.


با تقدیم خالصانه ترین احترامات، تیم پشتیبانی ناتیکس میزبان